Canlimacizlehd.com’da futbol ve basketbol spor dallarına ait bütün maçların canlı yayınlarını bulabilirsiniz. İstediğiniz maçı canlı izleyebilmek için yapmanız gereken her gün ana sayfamızda yayınlanan yayın listesinden izlemek istediğiniz maçın linkine tıklamak olacaktır.Canlı Maç İzle me hizmetimizden sorunsuz faydalanmak için dns ayarlarınızı alt taraftaki bağlantıya tıklayarak anlatılan şekilde değiştirmeniz yeterli olucaktır.Justin tv kalitesi ile maçınızı izlerken daha farklı bir problem ile karşılaşırsanız sağ tarafta bulunan sohbet bölümünden veya iletişim bölümünden bizden yardım isteyebilirsiniz…

01.00 – Brezilya – Paraguay maçını canlı izle
01.15 – Velez Sarsfield – CA Estudiantes maçını canlı izle
01.30 – Sport Recife – Paysandu maçını canlı izle
03.00 – AC Milan – Olympiakos maçını canlı izle
03.30 – Peru – Venezuela maçını canlı izle
05.00 – Seattle Storm K – New York Liberty K maçını canlı izle
05.00 – Real Salt Lake – Montreal maçını canlı izle
05.30 – Los Angeles Sparks K – Phoenix Mercury K maçını canlı izle
11.30 – Adelaide – Malaga maçını canlı izle
18.30 – Braunschweig – Sevilla maçını canlı izle
18.30 – Concordia – Astra maçını canlı izle
19.00 – Garcilaso – Melgar maçını canlı izle
19.00 – GKS Belchatow – Korona Kielce maçını canlı izle
19.00 – Bohemians 1905 – Sparta Prag maçını canlı izle
19.00 – M. Donetsk – Dnipro maçını canlı izle
19.00 – Siauliai – Kruoja maçını canlı izle
19.00 – İsrail U19 – Macaristan U19 maçını canlı izle
19.00 – Avusturya U19 – Portekiz U19 maçını canlı izle
19.30 – LASK Linz – Hartberg maçını canlı izle
19.30 – Horn – Mattersburg maçını canlı izle
19.30 – Vestsjaelland – Odense maçını canlı izle
19.30 – Innsbruck – A. Lustenau maçını canlı izle
19.30 – Liefering – FAC Wien maçını canlı izle
20.00 – Nyiregyhaza – Debrecen maçını canlı izle
20.20 – Östers – Angelholms maçını canlı izle
20.45 – FC Porto – Barcelona maçını canlı izle
21.00 – CS U. Craiova – Pandurii maçını canlı izle
21.15 – Sırbistan U19 – Bulgaristan U19 maçını canlı izle
21.15 – Almanya U19 – Ukrayna U19 maçını canlı izle
21.15 – Dukla Prag – Ostrava maçını canlı izle
21.15 – Lokomotif Zagreb – Dinamo Zagreb maçını canlı izle
21.30 – Lechia Gdansk – Podbeskidzie maçını canlı izle
21.30 – Standart Liege – Charleroi maçını canlı izle
22.00 – Bohemians – Cork City maçını canlı izle
23.00 – Zamalek – Mazembe maçını canlı izle
00.10 – Gimnasia L.P. – Argentinos Juniors maçını canlı izle
01.30 – Oeste – Luverdense maçını canlı izle
03.00 – America-RN – America Mineiro maçını canlı izle
03.00 – Philadelphia – Crystal Palace maçını canlı izle
03.00 – Boa Esporte – Bragantino maçını canlı izle
03.00 – Antofagasta – A. Italiano maçını canlı izle
03.15 – Newells Old Boys – Talleres Cordoba maçını canlı izle
03.30 – Monarcas Morelia – Atlas maçını canlı izle
04.30 – Colorado – Chivas Usa maçını canlı izle
05.00 – Sydney – West Ham maçını canlı izle
05.30 – Santos Laguna – Cruz Azul maçını canlı izle
05.30 – Sacramento Republic – West Brom maçını canlı izle
07.30 – Wellington – Newcastle United maçını canlı izle